Новини FASEP

Розсилка

Порядок та умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт fasep.com.ua (надалі «Фасеп») дозволяє вам переглядати й завантажувати матеріали цього сайту (надалі «Сайт») лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами усієї інформації про авторські права та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх у будь-який інший спосіб для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали й послуги цього сайту подаються «як є» без будь-яких гарантій. Фасеп не гарантує точність й повноту матеріалів, програм та послуг, що подаються на цьому Сайті. Фасеп в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що пропонуються на цьому Сайті, а також в згадані в них продукти та ціни. У випадку застаріння матеріалів та послуг на цьому Сайті Фасеп не зобов'язується поновлювати їх. Фасеп ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду (включаючи, але не обмежуючись шкодою від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Під час реєстрації на Сайті, ви погоджуєтесь надати правдиву й точну інформацію про себе та свої контактні дані.
У випадку реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У випадку втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтесь повідомити нас про це.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або лишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, таким, що погрожує, ображає мораль, несе шкоду, порушує авторські права, містить наклеп, пропаганду ненависті та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образу на адресу певних осіб або організацій, а також у будь-який інший спосіб порушує діюче законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Фасеп може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Фасеп не несе відповідальності за будь-яку інформацію, що розміщена користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору та збереження інформації, коли ви відвідуєте сайт Фасеп. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, зо запропоновані нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'являтися на інших сайтах.