Новини FASEP

Розсилка

З історії FASEP

Компанія з виробництва обладнання для автосервісу FASEP заснована в далекому 1969 році італійцем Фульвіо Боні. На момент створення головним капіталом фірми були інноваційні ідеї модифікації існуючих та розробки й створення принципово нових інструментів для СТО. Ці ідеї з успіхом втілювалися в життя, і FASEP швидко вийшла на міжнародний рівень виробництва найсучаснішого обладнання для шиномонтажу.

Переваги обладнання FASEP

Головною особливістю FASEP вже понад 40 років є унікальні фірмові розробки, які використовуються в стендах розвал-сходження, балансувальних верстатах і шиномонтажних стендах. Завдяки багаторічному досвіду та дослідженням, розробникам FASEP вдається чудово поєднувати новітні технічні засоби з простотою і зручністю звичного обладнання для СТО. Вузька спеціалізація FASEP дозволяє залишити осторонь основну масу конкурентів у сфері шиномонтажного обладнання. Більш того, багато ноу-хау компанії використовуються на партнерській основі провідними виробниками світу, коли справа стосується деталей стендів розвал-сходження і балансувальних верстатів. Ряд компаній комплектує і продає обладнання FASEP під своїми брендами (FASEP виступає як OEM-постачальник), інші виробники застосовують високотехнологічні запчастини FASEP у своїх виробах, аж до використання технічних ноу-хау.

Сьогодні обладнання FASEP поставляється в 50 країн світу. Основний ринок - Японія, Європа і країни ближнього Сходу. Основним принципом компанії, як і в перші роки, залишаються прагнення до інновацій та індивідуальний підхід до роботі з клієнтами.

У серпні 2000 року компанія FASEP отримала міжнародний сертифікат якості ISO9000: 2000.

Офіційний дилер FASEP в Україні

В Україні офіційним дилером FASEP є ПП Автокомплектація . Ми імпортуємо обладнання та комплектуючі безпосередньо з Італії, маємо повноцінний сервісний центр, досвідчені фахівці якого завжди допоможу вам у виборі, встановленні, налаштуванні і роботі з придбаним обладнанням. У разі поломки обладнання ви можете бути впевнені, що гарантійний та післягарантійний ремонт буде виконано якісно і в строк. Основні необхідні запчастини є в наявності на нашому складі в Україні, а запчастини, що рідко використовуються, поставляються нами з заводу-виробника під замовлення .