Новини FASEP

Розсилка

Сервісний центр

Послуги ремонту обладнання для СТО

Сервісний центр ПП Автокомплектація надає послуги з установки і налаштування обладнання FASEP, а також послуги з технічного супроводу, ремонту широкого спектру обладнання для СТО, в тому числі професійного. Регулярне технічне обслуговування, своєчасна профілактика збільшують термін використання обладнання, економлять кошти на позаплановий ремонт і мінімізують випадки незадоволення клієнтів.

Авторизований сервісний центр FASEP в Києві

ПП Автокомплектація є авторизованим сервісним центром FASEP і має право проводити гарантійні ремонти на всій території своєї присутності. Сервісний центр проводить безкоштовну діагностику і заміну дефектних запасних частин протягом гарантійного терміну. У разі припинення дії гарантії обслуговування та ремонт обладнання можуть здійснюватися на договірних умовах.

Детальніше про гарантію FASEP та умови гарантійного обслуговування >>

Зазвичай ремонт обладнання виконується на території Сервісного центру. Також ми проводимо роботи з ремонту та обслуговування балансувальних і шиномонтажних верстатів та іншого обладнання для автосервісу з виїздом до Замовника. Це дозволяє істотно скоротити терміни проведення ремонту та обслуговування і відповідно значно знизити час непродуктивного простою вашого обладнання.

Практика показує, що навіть звичайні настройка і оновлення мікрокоду, без заміни зношених деталей, істотно поліпшують робочі характеристики і збільшують термін служби обладнання СТО.